FYZIOTERAPIE

LM Clinic je centrem intenzivní rehabilitace pro děti a mládež s poruchami pohybu. Poskytujeme komplexní a ucelenou fyzioterapii nejen pro děti, ale i dospělé.

Nabízíme komplexní péči pro rodiny se zdravotně postiženými dětmi od psychoterapeutické podpory, sociálního pracovníka, logopeda, až po ergoterapii. Specializujeme se na neurorehabilitaci. Zaštitujeme celkové poradenství.

Poskytujeme péči v prevenci, diagnostice i terapii vývoje od novorozence, až po dospělý věk. V rámci prevence a včasné diagnostiky dětí spolupracujeme se školkami a školami, kde poskytujeme služby od vyšetření dítěte, zpracování kineziologického rozboru, záchytu posturální deficitů, špatných pohybových vzorů, které mohou ovlivňovat dítě v dalším vývoji, mohou způsobovat poruchy pozornosti, bolesti hlavy, neideální dispozice v úchopu např. tužky atd. Součástí tohoto balíčku je i navržení rehabilitačního plánu.

Pomáháme řešit ženám funkční sterilitu, stavy po porodech, výuku handlingu novorozence i laktační poradenství.

Naším cílem je propojení rodin dětí s poruchami pohybu. Nabízíme intenzivní rehabilitační pobyty.

Pro dospělé nabízíme rehabilitace rekondiční, orthopedické, rehabilitace chronických bolestí zad i specializované kompenzační pro sportovce.

MLM
Pokud Vás cokoliv trápí, rádi Vám poradíme na osobní konzultaci nebo online.

Mgr. Martina Liška Malá Majitelka kliniky martina@lmclinic.cz +420 724 305 995

V centru
Fyzioterapie
poskytujeme

Pokud Vás cokoliv trápí, rádi Vám poradíme na osobní konzultaci nebo online. Nabízíme intenzivní rehabilitace pro děti a mládež s poruchami pohybu. Poskytujeme komplexní a ucelenou fyzioterapii nejen pro děti, ale i dospělé.

Aktuální akce

Náš tým

Naši specialisté se neustále vzdělávají v oboru, sledují trendy
a přináší klientům maximální možnou péči.

Bc. Andrea Kohútová

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Bc. Karel Svatoš

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Mgr. Mohamed Khadura

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Mgr. Martina Liška Malá

fyzioterapeut

info@lmclinic.cz

Klára Lančová

sestra

info@lmclinic.cz